Видавництво «БаК»
25.09.2022р.  
border border border
border
  http://www.bak.lviv.ua  
border border
no read or click functionHomeno read or click functionWeblinksno read or click functionContact Usno read or click function
 
    arrow     Головна arrow Книги arrow Словники arrow Антологія біоетики

Головне меню
Головна
Книги
Контакти
Пошук
Готуються до видання
Новини Видавництва
Де купити книги
border
Антологія біоетики
2005-06-23
antolohija.jpg За ред. Ю.І.Кундієва.

528 стор.

У книгу війшли доповіді, які були представлені на Першому Національному конгресі з біоетики, що проходив 17-21 вересня 2001 року в м.Києві. У статтях висвітлені світоглядні та філософські, правові та законодавчі аспекти біоетики, біоетичні проблеми медичної генетики та репродукції людини, деонтологічні проблеми в клінічній медицині, в трансплантології, біоетичні аспекти клінічних випробувань нових медичних препаратів та технологій, питання експериментів на тваринах, охорони довкілля, роботи етичних комітетів, проблеми викладання біоетики. У цій книзі опублікований один із результатів роботи Конгресу - проект Етичного кодексу лікаря України. Однак ця книга є не тільки збіркою доповідей Конгресу, вона має більш вагоме значення, її по суті можна вважати антологією біоетики.

Для широкого кола читачів: науковців, лікарів, філософів, правознавців, екологів, студентів вищих навчальних закладів та ін.

Наявність: -

 
« Попер.   Наступн. »
go to top Go To Top go to top

border

powered by mambo open source - tdw
border
border border border

http://www.akbooks.com.ua
http://cikavo.com