Видавництво «БаК»
07.02.2023р.  
border border border
border
  http://www.bak.lviv.ua  
border border
no read or click functionHomeno read or click functionWeblinksno read or click functionContact Usno read or click function
 
    arrow     Головна arrow Книги arrow Наукова та науково-популярна лiтература arrow Антологія біоетики

Головне меню
Головна
Книги
Контакти
Пошук
Готуються до видання
Новини Видавництва
Де купити книги
border
Антологія біоетики
2005-06-23
antolohija.jpg За ред. Ю.І.Кундієва.

528 стор.

У книгу війшли доповіді, які були представлені на Першому Національному конгресі з біоетики, що проходив 17-21 вересня 2001 року в м.Києві. У статтях висвітлені світоглядні та філософські, правові та законодавчі аспекти біоетики, біоетичні проблеми медичної генетики та репродукції людини, деонтологічні проблеми в клінічній медицині, в трансплантології, біоетичні аспекти клінічних випробувань нових медичних препаратів та технологій, питання експериментів на тваринах, охорони довкілля, роботи етичних комітетів, проблеми викладання біоетики. У цій книзі опублікований один із результатів роботи Конгресу - проект Етичного кодексу лікаря України. Однак ця книга є не тільки збіркою доповідей Конгресу, вона має більш вагоме значення, її по суті можна вважати антологією біоетики.

Для широкого кола читачів: науковців, лікарів, філософів, правознавців, екологів, студентів вищих навчальних закладів та ін.

Наявність: -

 
« Попер.   Наступн. »
go to top Go To Top go to top

border

powered by mambo open source - tdw
border
border border border

http://www.akbooks.com.ua
http://cikavo.com