Видавництво «БаК»
23.03.2023р.  
border border border
border
  http://www.bak.lviv.ua  
border border
no read or click functionHomeno read or click functionWeblinksno read or click functionContact Usno read or click function
 
    arrow     Головна

Головне меню
Головна
Книги
Контакти
Пошук
Готуються до видання
Новини Видавництва
Де купити книги
border
Нова книга Віри Вовк - Вогонь Купала
2014-10-06
Вийшла з друку нова книга відомої української письменниці з Бразилії Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії 2008 року - "Вогонь Купала".

До вашої уваги також "Коляда на Щедрий вечір"", Напис на скарабею", "Тотем скальних соколів, "Каравела", "Мережа", Знамено" та "Чар-писанка", "Зеніт", "Сатирикон", "Казки і містерії", "Диптих ", "Паломник ", "Човен на обрію".

 
Книга Ореста Голубця "Сучасне мистецтво Львова" відзначена на Форумі видавців
2014-09-12
Художній альбом Ореста Голубця "Сучасне мистецтво Львова" отримав персональну відзнаку президента Форуму видавців Олександри Коваль та спеціальну відзнаку від Готеля Жорж.
 
"Казки..." Еви Гати серед Лідерів літа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року'2014"
2014-09-12
Книга Еви Гати "Казки чарівного королівства Красолі" серед Лідерів літа за версією Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2014» в номінації «Дитяче свято».
 
Форум видавців 2014
2014-09-07
З 11 по 14 вересня запрошуємо відвідати наш стенд (#232, 2-й поверх) на Форумі видавців у Львові. Презентація нових книг Віри Вовк, Святослава Караванського, Еви Гати. Автограф-сесії з Евою Гатою.
 
Зустріч з Евою Гатою
2014-08-29
Запрошуємо на зустріч з Евою Гатою і зайомство з її новими книжками 30 серпня о 15.20 в Центральній міській бібліотеці для дорослих (Львів, Мулярська, 2а).
 
Книгофест на Мулярській
2014-08-29
Запрошуємо познайомитися з нашими книжками і придбати їх на фестивалі "Книгофест на Мулярській" 30-31 серпня (Львів, Центральна міська бібліотека, вул. Мулярська, 2а).
 
Святослав Караванський - книга, що ставить крапки над 'i'
2014-08-27
Пропонуємо Вашій увазі друге доповнене видання розвідки відомого мовознавця Святослава Караванського - "Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш". Автор книги висловлює на підставі живих фактів свій погляд на походження російської мови, історично відомої як московська мова.

До Вашої уваги також словники Святослава Караванського: "Практичний словник синонімів української мови", "Російсько-український словник складної лексики" та "Словник рим української мови", мовознавчі праці "До зір крізь терня, або хочу бути редактором", "Секрети української мови",  "Лист до Героя пера - Марії Матіос", а також проза, поезія, переклади, гумор і публіцистика Святослава Караванського у книгах "Книга-журнал одного автора" , "Гумористичний самвидав".

 
Сучасне малярство Львова
2014-08-26
Вийшов у світ мистецький проект Ореста Голубця - альбом "Сучасне мистецтво Львова", який відображає певний зріз сучас­но­го львівського малярства в усьому його роз­ма­їтті. Підґрунтя творять особистості, твор­чий шлях яких, на жаль, уже обірвався – Р.Се­ль­сь­кий, К.Звіринський, З.Флінта, О.Мінько. На­ступне гроно митців яскраво ілюструє різні, іноді діаметрально протилежні образо­творчі принципи та підходи – від яскраво ви­ра­женого експресіонізму (М.Безпальків, Б.Бу­ряк, С.Гай, М.Демцю, В.Патик, В.Рибо­тицький, М.Шимчук) до відверто експресив­­ного (В.Бажай) чи раціональнішого, естетизованого абстракціонізму (І.Янович), від емо­ційного образно-асоціативного сприй­няття світу (Р.Романишин) до його гли­бин­ого ра­ціонально-фі­лософського осмислення (А.Максименко, Л.Медвідь).
 
Святослав Караванський: Нове видання практичного словника синонімів української мови
2014-08-23

Важлива новина для шанувальників української мови. Вийшов у світ "Практичний словник синонімів української мови" Святослава Караванського - 5-те видання,опрацьоване і значно доповнене.

До Вашої уваги також інші словники Святослава Караванського: "Російсько-український словник складної лексики" та "Словник рим української мови", мовознавчі праці "До зір крізь терня, або хочу бути редактором", "Секрети української мови",  "Лист до Героя пера - Марії Матіос", а також проза, поезія, переклади, гумор і публіцистика Святослава Караванського у книгах "Книга-журнал одного автора" , "Гумористичний самвидав".

 
Нова книга Еви Гати - Стати сонцем
2014-08-22
Вийшла з друку нова книга Еви Гати "Стати сонцем"

До Вашої уваги також: " Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони" , "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк", "Очищення, або роблю, що хочу", "Бланік відчиняє двері" , "Katharsis, oder was ich will, das tue ich ", "Катарсис, или что хочу, то и делаю", "Ave Eva", "Музичні фрески", "Казки чарівного королівства Красолі".

 
Газета «Друг Читача» для юних читачів
2014-08-22
Газета «Друг Читача» на честь міжнародного свята дитячої літератури пропонує 10 новеньких українських книжок вітчизняних та закордонних авторів для юних читачів різного віку.
Серед них книга Еви Гати "Казки чарівного королівства Красолі"
 
Нова книга Еви Гати - для дітей
2014-02-01
Вийшла з друку нова книга Еви Гати "Казки чарівного королівства Красолі".
Це збірка чудових казок, наповнених Любов'ю.

До Вашої уваги також: " Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони" , "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк", "Очищення, або роблю, що хочу", "Бланік відчиняє двері" , "Katharsis, oder was ich will, das tue ich ", "Катарсис, или что хочу, то и делаю", "Ave Eva", "Музичні фрески".

 
Нова книга Віри Вовк - Човен на обрію
2014-01-30
Вийшла з друку нова книга відомої української письменниці з Бразилії Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії 2008 року - "Човен на обрію ".

До вашої уваги також "Коляда на Щедрий вечір"", Напис на скарабею", "Тотем скальних соколів, "Каравела", "Мережа", Знамено" та "Чар-писанка", "Зеніт", "Сатирикон", "Казки і містерії", "Диптих ", "Паломник ".

 
Іван Франко: Беркут
2014-01-25
З укритого гнізда в скалистій десь щілині
З тяжким він розмахом рвонувсь під хмари сині -
З таємних мов джерел гнівлива думка рветься,
Облетить світ, і аж о неба звід опреться,
І б'є важким крилом, де лиш сягнути зможе,
І зве: " Де правда та? Де ти, великий боже?
Всі зорі збігла я, атоми всі в природі
Перешукала скрізь, тебе ж спіткати годі.

В блакиті він завис недвижний, розпростертий,
Мов над життям грізний, невпинний образ смерти.
Здаєсь, що до небес він гвоздями прибитий,
Та чуєш, що він гнеть вниз вержесь- кров пролити.
Ти чуєш се, і жах тебе проходить зимний:
Таж над тобою тож завис беркут нестримний!
Він не хибне тебе, хоч як високо висить!
Чи много то ще хвиль тобі гуляти лишить?..

Ось рушив він. Пливе без маху крил в блакиті,
Мов човник Долі тче днів наших пасма скриті.
Спокійно колесить, знижаєсь, знов зриваєсь.
За хмару криється, в лазурі розпливаєсь.
Лиш острий крик його вістить, що він голодний!
Так в час тиші не раз прорветься плач народний.
І защемить в душах вельможних біль таємний,
Мов землетрясіння віщун, той грім підземний.

Я не люблю тебе, ненавиджу, беркуте!
За те, що в груді ти ховаєш серце люте,
За те, що кров ти п'єш, на низьких і слабих
З погордою глядиш, хоч сам живеш із них;
За те, що так тебе боїться слабша твар,
Ненавиджу тебе за теє, що ти цар!
І ось блищить мій кріс - ціль добра, вистріл певен,
І вбійчеє ядро під хмари понесе він.

І замість нести смерть згори на земне ложе,
Ти сам спіткаєш смерть під хмарами небоже.
І не як божий суд, але як труп бездушний
Ти впадеш, судові тих моїх куль послушний.
І не остатній ти! Нас є стрільців стосот;
І все, що звесь беркут, полоще кров'ю рот,
Вивищуєсь над мир, тривогу й пострах сіє, -
Те кулі не уйде, як слушний час наспіє.
А труп бездушний ми без жалю, без промови
Ногою копнемо й підемо дальш на лови.

22-24 окт. 1883
 
Книги Еви Гати серед кращих у номінації "Книга року 2013"
2014-01-12
Книги Еви Гати "Музичні фрески", "Ave Eva", "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк" серед кращих у рейтинґу «Книжка року’2013» (номінація "Красне письменство" / жанрова література).
 
Книга Віри Вовк серед кращих у номінації "Книга року 2013"
2014-01-12
Книга Віри Вовк "Казки і містерії" серед кращих у рейтингу "Книга року 2013" (номінація "Дитяче свято" / твори для школярів молодших і середніх класів).
 
Книги Святослава Караванського серед кращих в номінації "Книга року 2013"
2014-01-11
Книга Святовлава Караванського "Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш" серед кращих за підсумками рейтингу "Книжка року 2013" (номінація "Обрії" / Енциклопедичні та довідкові видання).

Книга Святовлава Караванського "Лист до Героя пера - Марії Матіос" серед кращих за підсумками рейтингу "Книжка року 2013" (номінація "Обрії" / Публіцистика, сучасні мемуари).
 
Книга Оксани Заячківської про Адельфа і Генрика Беків серед кращих в номінації "Книга року 2013"
2014-01-11
Книга Оксани Заячківської "Світ Адольфа Бека очима Генрика Бека: цілком неофіційно " серед кращих книг рейтингу "Книжка року 2013" (номінація "Минувшина"/Біографії, мемуари).
 
Нова книга Віри Вовк - Паломник
2013-10-31
Вийшла з друку нова книга відомої української письменниці з Бразилії Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії 2008 року - "Паломник ".

До вашої уваги також "Коляда на Щедрий вечір"", Напис на скарабею", "Тотем скальних соколів, "Каравела", "Мережа", Знамено" та "Чар-писанка", "Зеніт", "Сатирикон", "Казки і містерії", "Диптих ".

 
Лист до Грероя пера - Марії Матіос - нова книга Святослава Караванського
2013-09-04
Пропонуємо Вашій увазі нову книгу відомого мовознавця Святослава Караванського - "Лист до Героя пера - Марії Матіос". Ця збірка листів та статей автора стане у пригоді всім, хто цікавиться українською мовою та шляхами її відродження після сталінського мовного Голодомору. Читач знайде у цій збірці й низку інших матеріялів на теми, які хвилюють сучасників. Збірку розраховано на широке коло читачів від учнів та студентів до державних діячів.

До Вашої уваги словники Святослава Караванського: "Практичний словник синонімів української мови", "Російсько-український словник складної лексики" та "Словник рим української мови", мовознавчі праці "До зір крізь терня, або хочу бути редактором", "Секрети української мови".  , а також проза, поезія, переклади, гумор і публіцистика: "Книга-журнал одного автора", "Гумористичний самвидав".  
.

 
Форум видавців 2013
2013-09-03
З 10 по 15 вересня запрошуємо відвідати наш стенд (#328, 3-й поверх) на Форумі видавців у Львові. Презентація нових книг Віри Вовк, Святослава Караванського, Еви Гати. Автограф-сесії з Евою Гатою (www.evagata.com).
 
Книги Еви Гати серед Лідерів літа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013»
2013-08-29
Книги Еви Гати "Музичні фрески", "Ave Eva", "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк" в списку Лідерів літа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013» (номінація "Красне письменство").
 
Книга Святослава Караванського серед Лідерів літа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013»
2013-08-29
Книга Святослава Караванського "Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш" в списку Лідерів літа Всеукраїнського рейтинґу «Книжка року’2013» (номінація "Обрії").
 
Гумористичний самвидав Святослава Караванського
2013-05-17
Пропонуємо Вашій увазі збірку відомого мовознавця, колишнього в’язня Ґулаґу Святослава Караванського - "Гумористичний самвидав". Вперше видана у Філадельфії в 1982 р.
"«Гумористичний самвидав» – це нецензурована творчість сотень і тисяч безіменних народніх гумористів у літературній обробці автора. Сьогодні нема СССР, але носталгія за ним живе серед тих, хто жив коштом визиску «безпартійних большевиків». Молодому поколінню, яке хоче знати правду про все, що діється й діялось у світі, не зашкодить бути в курсі стосунків, які існували у колишньому «безкласовому» суспільстві" (з передмови автора).
 
Книжковий арсенал 2013
2013-05-15
Запрошуємо 24.05-01.06 2013 року відвідати наш стенд на Третьому Міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» у Києві (вул. Лаврська 10-12).
Презентація нових книг Еви Гати, Віри Вовк, Святослава Караванського. Автограф-сесії з Евою Гатою.
 
Тернопіль: Джура-фест-2013
2013-04-23
Запрошуємо 25-27 квітня 2013 року відвідати наш стенд на Четвертому Всеукраїнському фестивалі української книжки «Джура-фест-2013» в Тернополі (Український дім «Перемога»).
25 квітня о 12.30 зустріч письменниці Єви Гати зі студентами та викладачами Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка (ауд. 76), а о 14.30 - з читачами у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді (вул. Нечая. 29).
 
ЛітАкцент року - 2013
2013-03-31
До базового списку книжок, номіноваих на премію "ЛітАкцент року - 2013", увійшла книга Еви Гати "Музичні фрески".
 
Нові книги Віри Вовк
2013-03-27
Вийшли з друку нові книги відомої української письменниці з Бразилії Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії 2008 року "Диптих " і "Казки і містерії".
Презентація відбудеться 11 квітня 2013 року о 16 год. в Дзеркальній залі палацу Потоцьких (м. Львів, вул. Коперника, 7).

До вашої уваги також "Коляда на Щедрий вечір"", Напис на скарабею", "Тотем скальних соколів, "Каравела", "Мережа", Знамено" та "Чар-писанка", "Зеніт", "Сатирикон".

 
Нова книга Еви Гати - Музичні фрески
2013-03-22
Вийшла з друку нова книга Еви Гати "Музичні фрески".
Презентація відбудеться 11 квітня 2013 року о 18 год. в Книгарні "Є" (м. Львів, пр. Свободи, 7).

До Вашої уваги також: " Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони " , "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк", "Очищення, або роблю, що хочу", "Бланік відчиняє двері" , "Katharsis, oder was ich will, das tue ich ","Катарсис, или что хочу, то и делаю".

 
Книжкова толока в Миколаєві
2013-03-14
Запрошуємо познайомитися з нашими виданнями 24-25 березна на книжковій толоці в м. Миколаєві.
 
Презентація Живопису Галини Новоженець
2013-03-04
5 березня 2013 р. о 18 год. в галереї "Коралі" (вул. Менцинського, 5) врамках виставки живопису Галини Новоженець "Золото-злото" відбудеться презентація мистецького альбому "Живопис Галини Новоженець".
 
Практичний словник синонімів української мови серед кращих книг 2012 року
2013-01-25
"Практичний словник синонімів української мови" Святослава Караванського в Короткому списку кращих книг 2012 року конкурсу «Книжка року»-2012»" (номінація «Обрії».
 
Цілющі рослини України - серед кращих книжок 2012 року
2013-01-25
Книга Івана Шавеля " Цілющі рослини України " в п'ятірці Лідерів літа Конкурсу «Книжка року’2012» (номінація «Обрії»).
 
Електронні версії книг Еви Гати
2012-12-09
Електронні версії книг Еви Гати можна придбати на kassiopeya.com , або
amazon.com
 
Книга Еви Гати серед номінантів на премію Книга року BBC - 2012
2012-10-19
Редакція ВВС Україна сформувала список премії Книга року ВВС – 2012. До «довгого списку» книжкової премії увійшли 20 видань, серед яких книга Еви Гати " Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони " .
 
Презентація книги Еви Гати "AVE EVA"
2012-09-19
У середу 26-го вересня о 15.00 в ауд. 204 головного корпусу Національного університету "Львівська Політехніка" відбудеться презентація книги Еви Гати "AVE EVA" та творча зустріч з автором та перекладачем на польську д-р Ольгою Кіх-Маслей з Ягеллонського Університету (Краків).
Організатор: Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою.

У п'ятницю 28 вересня 0 10.00 в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться презентація книги Еви Гати "AVE EVA" та творча зустріч з автором та перекладачем.
Модератор зустрічі - вчений секретар Наукової бібліотеки Григорій Чопик.
 
Нова книга Еви Гати - AVE EVA
2012-09-12
Вийшла з друку нова книга Еви Гати "Ave Eva".
Це унікальний двомовний проект українською та польською мовами.
Переклад на польську мову Ольги Кіх.
Презентація книги відбудеться Форумі видавців у Львові.

До Вашої уваги також: " Народжена у джерелі, або шлях від Царства до Корони " , "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк", "Очищення, або роблю, що хочу", "Бланік відчиняє двері" , "Katharsis, oder was ich will, das tue ich ","Катарсис, или что хочу, то и делаю".
.

 
Святослав Караванський - нова книга, що ставить крапки над 'i'
2012-09-12
Пропонуємо Вашій увазі нову мовознавчу розвідку Відомого мовознавця Святослава Караванського - "Звідки пішла єсть московська мова або шила в мішку не сховаєш".Автор книги висловлює на підставі живих фактів і якнайдоступнішою мовою свій погляд на походження однієї із світових мов – російської мови, історично відомої, як московська мова.

До Вашої уваги словники Святослава Караванського: "Практичний словник синонімів української мови", "Російсько-український словник складної лексики" та "Словник рим української мови", мовознавчі праці "До зір крізь терня, або хочу бути редактором", "Секрети української мови".  , а також проза, поезія, переклади, гумор і публіцистика Святослава Караванського у книзі "Книга-журнал одного автора".  
.

 
Форум видавців 2012
2012-09-10
З 13 по 16 вересня запрошуємо відвідати наш стенд (#418, 3-й поверх) на Форумі видавців у Львові. Презентація нових книг Віри Вовк, Святослава Караванського, Еви Гати. Автограф-сесії з Евою Гатою (www.evagata.com).
 
Поезія Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії
2012-08-07

Нові збірки поезій відомої української письменниці з Бразилії Віри Вовк, Лауреата Шевченківської премії 2008 року "Зеніт" і "Сатирикон".

До вашої уваги також "Коляда на Щедрий вечір"", Напис на скарабею", "Тотем скальних соколів, "Каравела", "Мережа", Знамено" та "Чар-писанка".

 
Ева Гата видала нову книгу
2012-04-25
Вийшло з друку друге видання книг "Тут і Там, або стежка між Парнасом і Олімпом" і "Три чесноти, або казка про оріхалк".

Презентація книги відбудеться 26 квітня 2012 року на Третьому Всеукраїнському фестивалі української книжки «Джура-фест-2012» в Тернополі.

 
<< [Перша] < [Попередня] 1 2 3 4 [Наступна] > [Остання] >>

Результати 43 - 84 з 158
go to top Go To Top go to top

border
Популярне
Хто на сайті?

powered by mambo open source - tdw
border
border border border

http://www.akbooks.com.ua
http://cikavo.com